LED panel Plazma HL0560100045 45W 4200K biely
Kód: 166222
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Led panel na zapustenie 220-240V/50-60Hz Watáž: 45W Lumeny:3375lm 4200K IP20 Priemerná životnosť: 20000hod Farba: bielaDodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8680985569710 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED štvorcový panel zapustený |
| Šírka: | 59,5 |
| Výška: | 59,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 45W |
| Svietivosť: | 3375lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 175-265V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Hĺbka: | 3,5 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | PLAZMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
