LED panel zapustený HL0560090080 80W 6400K
Kód: 166225
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zapustený LED panel so strieborným okrajom.
Watáž: SMD LED 80W, 5575lm.
Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Rozmery: 59,5 x 59,5 cm, hrúbka 2,5 cm.
175-265V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 20 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8680985577425 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 59,5 |
| Výška: | 59,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 80W |
| Svietivosť: | 5575 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 175-265V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | strieborná |
| Séria: | EUROPA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
