LED panel zapustený HL0560090080 80W 4200K
Kód: 166224
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zapustený LED panel so strieborným okrajom.
Watáž: SMD LED 80W, 5575lm.
Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Rozmery: 59,5 x 59,5 cm, hrúbka 2,5 cm.
175-265V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 20 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8680985577432 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 59,5 |
| Výška: | 59,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 80W |
| Svietivosť: | 5575 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 175-265V |
| Farba: | strieborná |
| Séria: | EUROPA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
