LED panel zapustený HL0560130048 48W 6400K biela
Kód: 212626
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8680985582641 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | SMD LED panel TAURUS na zapustenie do stropu. |
| Šírka: | 29,5 |
| Výška: | 119,5 |
| Hĺbka: | 3,2 |
| Watáž: | 48W |
| Svietivosť: | 4400 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Séria: | TAURUS |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
