LED panel zapustený HL0560020045 45W 4200K
Kód: 194020
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8680985505336 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Led panel na zapustenie; 220-240V/50-60Hz; Watáž: 45W 3150lm; 4200K; IP20; Priemerná životnosť: 25000hod; Farba: biela |
| Šírka: | 59,5 |
| Výška: | 59,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 45W |
| Svietivosť: | 3150 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | GALAKSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
