LED panel zapustený HL0560130036 36W 6400K biela
Kód: 212190
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nazov: Taurus 36 Označenie:HL0560130036 Wataž: 36W 6400K Lumeny:3000lm 220-240V IP20 Farba:BielaDodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8680985582528 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | SMD LED panel TAURUS na zapustenie do stropu. |
| Šírka: | 29,5 |
| Výška: | 59,5 |
| Hĺbka: | 3,2 |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 3000 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Séria: | TAURUS |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
