LED panel zapustený HL0560010050 50W 6400K
Kód: 200492
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8680985551302 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 4200 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | strieborná |
| Obchodný text: | LED panel na zapustenie |
| Šírka: | 59,5 |
| Dĺžka: | 59,5 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | STAR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
