Zdroj HL549 k led pásom 200W 12V 17A AC 220-240V/50-60Hz
Kód: 163306
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom.
200W, 12V, 17A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 40 metrov
50x50 LED pás: 13 metrov
Rozmery: 6,7 x 4 x 22 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8699303412386 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 200W; 17A; IP20 |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 11 |
| Hmotnosť: | 0,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
