Zdroj HL546 k led pásom 60W 12V 5A AC 220-240V/50-60Hz
Kód: 163303
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom.
60W, 12V, 5A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 10 metrov
50x50 LED pás: 4 metre
Rozmery: 4 x 3 x 16 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8699303412553 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 60W; 5A; IP20 |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 7,8 |
| Hmotnosť: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
