Zdroj HL545 k led pásom 36W 12V 3A AC 220-240V/50-60Hz
Kód: 163302
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom.
36W, 12V, 3A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 5 metrov
50x50 LED pás: 1,5 metra
Rozmery: 3,2 x 2,7 x 14 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8699303412348 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 36W; 3A; IP20 |
| Šírka: | 8,5 |
| Výška: | 5,8 |
| Hmotnosť: | 0,2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
