Zdroj HL548 k led pásom 150W 12V 12A AC 220-240V/50-60Hz
Kód: 163305
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom.
150W, 12V, 12A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 30 metrov
50x50 LED pás: 10 metrov
Rozmery: 5,7 x 4,2 x 20 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8699303412379 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 150W; 12A; IP20 |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 9,8 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
