ZdrojHL544 k led pásom 10W 12V 0,8A AC 220-240V /50-60Hz pre 2m pás
Kód: 163301
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom.
10W, 12V, 0,8A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 2 metre
50x50 LED pás: 1 meter
Rozmery: 3,5 x 2,2 x 7,7 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8699303412331 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 10W; 0,8A; IP20; |
| Šírka: | 7,7 |
| Výška: | 5 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
