Zdroj HL0820010360 k led pásom 360W 12V 30A 220-240V
Kód: 200610
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom.
360W, 12V, 30A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 70 metrov
50x50 LED pás: 24 metrov
Rozmery: 6,2 x 4 x 22,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| EAN: | 8680985548388 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 350W; 30A; IP20 |
| Šírka: | 22,5 |
| Výška: | 4 |
| Hmotnosť: | 2,1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
