Svietidlo LED kúpeľňové HL0400140012 12W chróm
Kód: 206057
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 8680985556581 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo do kúpeľne, s vypínačom. Vhodné napríklad nad zrkadlo. |
| Šírka: | 55 |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 850 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-250V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP45 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ANKA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
