Svietidlo LED kúpeľňové HL0400120008 8W chróm
Kód: 180316
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 8680985551715 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo do kúpeľne, s vypínačom. Vhodné napríklad nad zrkadlo. |
| Šírka: | 40,5 |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 570lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP45 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | KANARYA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
