Svietidlo záhradné Alvorada 8049 antracit
Kód: 205208
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250380490 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 30 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Obchodný text: | Záhradné svietidlo ALVORADA na strop. |
| Výška: | 9,1 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | antracit |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ALVORADA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
