Svietidlo LED kúpeľňové HL0400100009 9W chróm
Kód: 199172
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 8680985544175 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Kúpeľňové LED svietidlo EBABIL. |
| Šírka: | 47 |
| Výška: | 7,5 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 550 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP45 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | EBABIL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
