Svietidlo LED priemyselné LT46-09432 150W 6000K UFOHIBAY
Kód: 198044
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED kruhové svietidlo UFO.
Watáž: 150W, 21000lm, 6000K, IP65.
Materiál: hliník.
Rozmery: 33,6 x 18 cm.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8605036696955 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 150W |
| Svietivosť: | 21 000 lm |
| Farba svetla: | 6000K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník + tvrdený plast |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | HIGHPO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
