Svietidlo LED kúpeľňové HL0400130012 12W chróm
Kód: 180310
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 8680985540764 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Kúpeľňové LED svietidlo. |
| Šírka: | 46,5 |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1100 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-250V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP45 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | TOYGAR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
