Svietidlo kúpeľňové HL881 40W chróm
Kód: 180163
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenné kúpeľňové svietidlo na žiarovku.
Watáž: max 40W E14, 220-240V/50-60Hz, IP44.
Rozmery: 23 x 9,5 cm.
Materiál: kov / sklo.
Farba: chróm / biela.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8698965412024 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Závit: E14; Watáž: max. 40W; 220-240V/50-60Hz; IP44; Farba: chróm |
| Šírka: | 23 |
| Výška: | 9,5 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | AQUA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
