Luster LED Temperius 72011 matný chróm
Kód: 222627
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo. Ovláda sa diaľkovým ovládačom alebo aplikáciou v telefóne. Stmievateľné, mení farbu svetla RGB. |
| Šírka: | 100 |
| Výška: | 150 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1415 lm |
| Farba svetla: | 3000K teplá biela + RGB rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nočné svetlo, časovač, pamäť |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | nastaviteľná výška od 80 do 150 cm |
| SMART technológia: | áno |
| Séria: | TEMPERUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
