Luster LED Yordana 5280 matný chróm
Kód: 218892
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250352800 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 103,5 |
| Výška: | 160 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo YORDANA. Stmievateľné. 27W, 1800lm, 3000K. |
| Watáž: | 27W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno, jas je možné nastaviť v troch krokoch dotykovým spínačom |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | YORDANA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
