Luster LED Eucalyptus 2957 matný chróm
Kód: 218893
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250329574 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 84,5 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo EUCALYPTUS. Kovová konštrukcia farby matný chróm. |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1650 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pamäť |
| Stmievateľné: | áno, jas je možné nastaviť v troch krokoch dotykovým spínačom |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | EUCALYPTUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
