Luster LED River 6899 čierny
Kód: 218891
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250368993 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 105 |
| Výška: | 110 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo RIVER. Kovová konštrukcia čiernej farby. 40W, 2000lm, 4000K. |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 2000 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | RIVER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
