Luster LED Tithania 6670 hliník
Kód: 217686
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250366708 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo TITHANIA, kovová konštrukcia farby brúsený hliník. Stmievateľné, mení farbu svetla od teplej po studenú. |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1920 lm |
| Farba svetla: | 2700K - 6500K mení farbu svetla od teplej bielej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | hliník brúsený |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TITHANIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
