Žiarovka LED LA09-00711 7W 4200K E14 sviečka
Kód: 194011
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare sviečky.
Watáž: SMD LED 7W, 550lm. Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: E14. Tvar: C37 sviečka.
Rozmery: 3,7 x 9,9 cm.
Energetická trieda A+.
220-240V/50-60Hz.
Uhol svetelného lúča: 200°.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| EAN: | 8605036695477 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 550lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
