Žiarovka LED LA09-00511 5W 4200K E14 sviečka
Kód: 199045
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare sviečky.
Watáž: SMD LED 5W, 410lm. Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: E14. Tvar: C37 sviečka.
Rozmery: 3,7 x 9,9 cm.
Energetická trieda A+.
220-240V/50-60Hz.
Uhol svetelného lúča: 200°.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| EAN: | 8605033695460 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 410lm |
| Farba svetla: | 4200k - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | plast |
| Značka: | LAMBARIO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
