Žiarovka LED LA11-00713 7W 6400K E14 guľka
Kód: 194357
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare guľky.
Watáž: SMD LED 7W, 550lm. Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Závit: E14. Tvar: P45 guľka.
Rozmery: 4,5 x 7,8 cm.
Energetická trieda A+.
220-240V/50-60Hz.
Uhol svetelného lúča: 200°.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| EAN: | 8605036693725 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Oznacenie: Led žiarovka gulka; Wataž: 7W/6400K; Zavit:E14; 220-240V; 30000 hod; Lumeny: 550lm |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 7w |
| Svietivosť: | 550lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
