Ziarovka LED 4W E14 3000K Sviečka
Kód: 194380
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare sviečky z číreho skla.
Watáž: 4W, 400lm. Farba svetla: 3000K - teplé svetlo.
Závit: E14. Tvar: C35 sviečka.
Rozmery: 3,5 x 10 cm.
220-240V/50-60Hz.
Uhol svetelného lúča: 300°.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8605036694357 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Oznacenie: Led žiarovka SVIECKA; Wataž: 4W/3000K; Zavit:E14; 220-240V; 30000 hod; Lumeny: 490 lm |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 400 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
