Žiarovka LED LA34-00410 4W 3000K E14 Retro
Kód: 194496
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare guľky z jantárového skla.
Watáž: 4W, 490lm. Farba svetla: 3000K - teplé svetlo.
Závit: E14. Tvar: P45 guľka.
Rozmery: 4,5 x 7,5 cm.
220-240V/50-60Hz.
Uhol svetelného lúča: 300°.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8605036694371 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Oznacenie: Led žiarovka RETRO; Wataž: 4W/3000K; Zavit:E14; 220-240V; 30000 hod; Lumeny: 490 lm |
| Šírka: | 4,5 |
| Výška: | 7,7 |
| Hmotnosť: | 0,04 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 490 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220- 240V / 50-60Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
