Žiarovka LED HL0010880002 YELLOW E27 2W žltá
Kód: 257723
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 2W Závit E27 110lm 220-240V/50-60Hz Priemerná životnosť 25000h SMD LED YellowDodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8683684223617 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 110lm |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25000hod |
| Obchodný text: | Farebná SMD LED žiarovka E27 |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Farba: | žlta |
| Farba svetla: | žlta |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Šírka: | 4,5 |
| Výška: | 9,1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
