Žiarovka LED HL0010880002 GREEN E27 2W zelená
Kód: 257725
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 2W Závit E27 78lm 220-240V/50-60Hz Priemerná životnosť 25000h SMD LED GreenDodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8683684223631 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Farebná SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 4,6 |
| Výška: | 9,1 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 78lm |
| Farba svetla: | |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
