Žiarovka LED HL0010880001 RGB colors E27 1W farebne nastaviteľná
Kód: 257722
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 1W Závit E27 50lm 220-240V/50-60Hz Priemerná životnosť 25000h SMD LED RGB Colors - farebne nastaviteľnáDodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8683684223686 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka - farebne nastaviteľná |
| Šírka: | 4,6 |
| Výška: | 9,1 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 50lm |
| Farba svetla: | RGB colors |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 H |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
