Žiarovka LED HL0010880002 BLUE E27 2W modrá
Kód: 257726
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 2W Závit E27 32lm 220-240V/50-60Hz Priemerná životnosť 25000h SMD LED BlueDodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8683684223600 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Farebná SMD LED žiarovka |
| Výška: | 9,1 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 32lm |
| Farba svetla: | |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 h |
| Šírka: | 4,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
