žiar.HL0010880002 Pink E27 2W
Kód: 257729
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 2W Závit E27 46lm 220-240V/50-60Hz Priemerná životnosť 25000h SMD LED PinkDodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8683684223655 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 2W; Závit E27; 46lm; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 25000h; SMD LED; Pink |
| Šírka: | 4,6 |
| Výška: | 9,1 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 46lm |
| Farba svetla: | |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
