Žiarovka LED HL0010870002 YELLOW E27 2W žltá
Kód: 257732
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 2W Závit E27 90lm 220-240V/50-60Hz Priemerná životnosť 25000h SMD LED YellowDodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8683684223525 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka žltá |
| Šírka: | 4,4 |
| Výška: | 8,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 90lm |
| Farba svetla: | |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
