Svietidlo LED priemyselné HL0630030200 200W 6400K čierna
Kód: 197641
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 200W, 30000lm 6400K IP65 Priemerná životnosť: 30 000hod Materiál: hliníkDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8680985552682 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo, na zavesenie. |
| Priemer: | 37 |
| Výška: | 14,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 200W |
| Svietivosť: | 30 000 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ARTEMIS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
