Svietidlo LED priemyselné LT45-05022 50W 5000K UFOHIBAY
Kód: 180623
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED kruhové svietidlo UFO.
Watáž: 50W, 4500lm, 5000K, IP65.
Materiál: hliník / sklo.
Rozmery: 24 x 13,5 cm.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8605036695354 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Priemer: | 24 |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 4500 lm |
| Farba svetla: | 5000K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník + tvrdené sklo |
| Séria: | ILUMINA |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
