Svietidlo LED priemyselné HL0630030150 150W 6400K čierna
Kód: 199142
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, na zavesenie.
Watáž: SMD LED 150W, 15000lm, 6400K.
Rozmery: 35 x 12 cm.
Materiál: hliník, farba: čierna.
160-250V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8680985552675 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo, na zavesenie. |
| Priemer: | 32 |
| Výška: | 12,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 150W |
| Svietivosť: | 22500 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ARTEMIS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
