Svietidlo LED obrazové HL0400080009 9W chróm
Kód: 193996
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenné LED svietidlo nad obraz alebo zrkadlo, s vypínačom.
Watáž: SMD LED 9W / 18 LED, 4200K, 540lm.
Rozmery: 38 x 18 x 21 cm.
Materiál: kov, farba: chróm.
100-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá obrazové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8680985533469 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED 18LED; Watáž: 9W, 540lm,4200K; 220-240V/50-60Hz; IP20; Farba: chróm; vrátane vypínača |
| Šírka: | 38 |
| Výška: | 21 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 540lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
