Svietidlo LED obrazové HL6642L 6W chróm
Kód: 178406
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá obrazové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8698965417838 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo nad obraz alebo zrkadlo, s vypínačom. |
| Šírka: | 50,5 |
| Výška: | 18,5 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 500 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-250V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | FLAMINGO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
