Svietidlo LED nástenné HL0290040006 6W biela
Kód: 193990
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavé moderné nástenné LED svietidlo.
Watáž: SMD LED 6W, 4000K, 340lm.
Rozmery: 30 x 8 x 5,9 cm.
Biela farba.
85-265V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8680985529677 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo RODOS |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 340lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | RODOS |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
