Svietidlo LED nástenné L89-22
Kód: 180417
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Zaujímavé nástenné LED kovové svietidlo.
Watáž: LED 7W, 4200K, 455lm.
Rozmery: 25 x 8 cm.
Hliník / biela farba.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8605036633202 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Označenie:L89-22; Wataž:Led 7W; Teplota chromatičnosti:4000K; Lumeny:455lm; 220-240V; IP20; Farba:Nastenne led svietidlo,Biela/kov,biely acryl |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 455lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
