Svietidlo bodové Aksel 2723 kov+drevo
Kód: 201130
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250327235 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 24,5 |
| Výška: | 29 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | E14 |
| Napätie: | 220-240V |
| Watáž: | max 1x 25W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Nástenné bodové svietidlo AKSEL s nastaviteľným telom. |
| Materiál: | kov + drevo buk |
| Farba: | antracit + drevo |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | AKSEL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
