Svietidlo LED nástenné HL0290040012 12W biela
Kód: 193991
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavé moderné nástenné LED svietidlo.
Watáž: SMD LED 12W, 4000K, 950lm.
Rozmery: 48 x 5,8 x 8 cm.
Biela farba.
85-265V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8680985524771 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo RODOS |
| Šírka: | 48 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 950lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | RODOS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
