Svietidlo HL0210250006 Cierna
Kód: 265685
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenné LED svietidlo nad obraz alebo zrkadlo, s vypínačom.
Watáž: SMD LED 6W / 12 LED, 4200K, 360lm.
Rozmery: 30 x 18 x 21 cm.
Materiál: kov, farba: chróm.
100-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Označenie:Lorenzo 6; Wataž:6x18W Led; zavit: E27; 220-240V; IP20; Farba:Zavesny luster cierny/kov |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 25 |
| Hmotnosť: | 0,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 360lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | kov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
