Luster LED HL0190320024 24W chróm
Kód: 209525
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985568683 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Moderný LED luster CAMEL |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Šírka: | 100 |
| Výška: | 120 |
| Séria: | CAMEL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
