Luster LED L89-46 tmavofialová
Kód: 180345
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krásny moderný led luster. Netradičný luster pozostáva z dvoch kruhov krásnej tmavofialovej farby na ktorých sú akrylové krištáliky. Konštrukcia je z ľahkého hliníka. Tento luster dodá punc luxusu každému priestoru. Vďaka použitým materiálom a farbám je luster moderný aj elegantný zároveň.
Dĺžka: 100 cm
Priemer väčšieho kruhu: 60 cm
Priemer menšieho kruhu: 40 cm
Materiál: hliník / akrylové krištáliky.
Farba: tmavofialová / biela.
Watáž: 60W, 4200K, 3600lm
220-240V, IP20
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| EAN: | 8605036633448 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | značenie:L89-46; Wataž:Led 60W; Teplota chromatičnosti:4200K; Lumeny:3600lm; 220-240V; IP20; Farba: Ledkové závesné svietidlo, Tmavofialový kov,sklenené krištáliky |
| Watáž: | 60W |
| Svietivosť: | 3600lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | fialová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
