Žiarovka LED LA11-00720 7W 3000K E27 guľka
Kód: 194351
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare guľky.
Watáž: SMD LED 7W, 550lm. Farba svetla: 3000K - teplé svetlo.
Závit: E27. Tvar: G45 guľka.
Rozmery: 4,5 x 7,9 cm.
Energetická trieda A+.
220-240V/50-60Hz.
Uhol svetelného lúča: 200°.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8605036693756 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Oznacenie: Led žiarovka gulka; Wataž: 7W/3000K; Zavit:E27; 220-240V; 30000 hod; Lumeny: 550lm |
| Šírka: | 4,5 |
| Výška: | 8 |
| Hmotnosť: | 0,04 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 550lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
