Zdroj HL559 k LED pásom IP65 12V 200W 17A
Kód: 167889
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom, IP67 - vodeodolný.
200W, 12V, 17A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 40 metrov
50x50 LED pás: 13 metrov
Rozmery: 25,2 x 7 x 4,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8699303414618 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 200W; 17A; IP67 |
| Šírka: | 23,2 |
| Výška: | 12 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
